• -200,00 zł

MONITOR HISENSE MD15VC

4 200,00 zł
4 000,00 zł Zniżka 200,00 zł
Brak podatku

MONITOR HISENSE MD15VC

Monitor klasy light-industry dedykowany do pracy w punkcie sprzedaży lub na linii produkcyjnej. Urządzenie, podobnie jak inne modele z serii MD15V posiada obudowę o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej, oraz zabezpieczone jest przed zabrudzeniami i zalaniami. Za wyświetlanie obrazu odpowiada przemysłowy panel LCD o jasności 420 cd/m2. Parametry ekranu dotykowego zostały zoptymalizowne pod kątem obsługi w zabezpieczeniu higienicznym (rękawiczki lateksowe lub foliowe). Model MD15VC może być opcjonalnie wyposażony w trzyścieżkowy czytnik kart magnetycznych. Monitory Hisense MD15VC są zdolne do pracy w ruchu ciągłym 24/7.

Typowe zastosowania: monitory kasjerskie, panele sterujące na liniach produkcyjnych. stanowiska samoobsługowe

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  Dostawa gratis*

Zapoznaj się z warunkami dostawy

POJEMNOŚCIOWY EKRAN DOTYKOWY G+G

Funkcje dotykowe realizowane są za pomocą ekranu wykonanego ze szklanego laminatu typu G+G, który nie zużywa się pod wpływem pracy, a ewentualne zarysowania nie mają wpływu na działanie funkcji dotykowych. Szkło nie ulega również degradacji na skutek działania czynników środowiskowych, przez co doskonale utrzymuje parametry optyczne i mechaniczne w całym okresie użytkowym. Ekrany G+G w odróżnieniu od laminatów syntetycznych, bądź szklano-syntetycznych nie żółkną pod wpływem światła UV, nie utleniają się i są odporne na wysokie temperatury.

JASNY I CZYTELNY OBRAZ

Wyświetlacz modelu MD15VC, podobnie jak inne monitory z tej serii wyposażony jest przemysłowy panel LCD o jasności 420 cd/m2. Ekran dotykowy G+G o wysokim współczynniku przeźroczystości w połączeniu z jasnym wyświetlaczem gwarantują dobrą widoczność obrazu w szerokim zakresie warunków oświetleniowych.

OBSZAR ROBOCZY TYPU ZERO-BEZEL

Obszar roboczy monitora MD15VC wykonany jest z jednolitej tafli szkła, której boczne krawędzie zabezpieczone są przed uszkodzeniami 3mm kołnierzem ochronnym. Konstrukcja zero-bezel zapewnia swobodny dostęp do całego obszaru ekranu dotykowego i ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. Przednia ściana monitora Hisense MD15VC jest odporna na zalania i zabrudzenia.

WYTRZYMAŁA I STABILNA OBUDOWA

Sercem terminala 15CL-A jest czterordzeniowy procesor Intel Celeron J4125 wykonany w litografii 14nm. Jednostka stanowi udany kompromis pomiędzy wydajnością, niską emisją termiczną i atrakcyjną ceną. W porównaniu z innymi, popularnymi na rynku procesorami.

3 LATA GWARANCJI

Monitor Hisense MD15VC objęty jest 3 letnim okresem gwarancyjnym. Firma Posnet prowadzi Regionalne Centrum Serwisowe produktów Hisense uprawnione do wykonywanie wszystkich typów napraw w urządzeniach dostraczonych na polski rynek. Czas naprawy monitorów marki Hisense wynosi przeciętnie jeden dzień roboczy.

1 Przedmiot
2020-09-06