Szuflada kasjerska Posnet SKL

400,00 zł
Brak podatku

SZUFLADA POSNET SKL

Szuflada kasjerska Posnet SKL została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach i jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na wytrzymałe i solidne rozwiązania.

Ilość
Dostępny

  Dostawa gratis*

Zapoznaj się z warunkami dostawy

Szuflada kasjerska Posnet SKL została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Na szczególną uwagę zasługuje zastosowanie metalowych, kulkowych prowadnic wózka szuflady. Zapewniają one długie i niezawodne działanie a wózek dzięki nim porusza się łatwo i cicho. Szuflada wyposażona została w 8 przegród na banknoty, dostosowanych wymiarami do polskich złotych i EURO oraz wyjmowany, 9-cio przegrodowy pojemnik na bilon.

Szuflada może pracować w dwóch konfiguracjach: z możliwością otwierania poleceniem z kasy lub za pomocą klucza (również możliwość otwierania awaryjnego). Dzięki sterowaniu impulsem z zakresu 5-12 V; 0,7 A o minimalnym czasie trwania 300 ms, szuflada współpracuje z większością dostępnych na rynku urządzeń.

Na wyposażeniu dodatkowym szuflady znajduje się zestaw metalowych prowadnic umożliwiających zamontowanie jej pod blatem stołu lub biurka.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU

najwyższej jakości materiały

praktyczne gabaryty: 415 x 417 x 130 mm (szer. x gł. x wys.)

wózek szuflady poruszający się łatwo i cicho dzięki prowadnicom kulkowym

8 przegród na banknoty w dwóch poziomach - dostosowane wymiarami do polskich złotych i Euro

wyjmowany pojemnik na bilon (9 przegródek)

szczelina wrzutowa

dwie możliwości otwierania szuflady: poleceniem z kasy lub za pomocą klucza (również możliwość otwarcia awaryjnego)

interfejs przewodu RJ12 – łatwość podłączenia do urządzenia fiskalnego

napięcie pracy impulsem z zakresu 5-12 V; 0,7 A o minimalnym czasie trwania 300 ms – dzięki czemu szuflada współpracuje z większością dostępnych na rynku urządzeń*

możliwość montażu szuflady pod blatem

Wymiary: 415 x 130 x 417 mm (szer. x gł. x wys).

5 Przedmioty
2020-09-06